o nas

Jesteśmy liderem branży TSL w Polsce. Nasza siła tkwi w ludziach, dla których spedycja i transport to coś więcej niż tylko praca – to zamiłowanie i pasja.

TOGETHER WE ARE STRONG

gwarancja bezpieczeństwa

Jako Integrator Logistyczny łączymy spółki z sektora TSL w celu zwiększania ich rentowności i budowania przewagi konkurencyjnej. Zapewniamy dostęp do szerokich zasobów osobowych i finansowych, umożliwiając osiąganie ponadprzeciętnych wzrostów szybko rozwijającym się spółkom. Struktura naszego holdingu zapewnia wsparcie administracyjne i transfer know-how dla każdej jednostki w Grupie. Spółkom działającym w ramach Integratora Logistycznego gwarantujemy parasol bezpieczeństwa, budując tym samym efekt synergii i otoczenia sprzyjającego dynamicznym wzrostom.

BEZPIECZEŃSTWO

SZYBSZE WZROSTY

KNOW-HOW

działalność omida group

Od ponad 13 lat rozwijamy nasze usługi, realizując strategię szybkiego wzrostu i rozbudowy struktury spółek specjalizujących się w poszczególnych obszarach transportu.

Sprawność Operacyjna

Podnosimy poziom sprawności procesów operacyjnych spółek w Grupie.

nasza historia

OMIDA Group powstała w 2010 roku z inicjatywy Bartłomieja Glinki i Marka Rostkowskiego. Od kilkunastu lat z powodzeniem rozwijamy naszą działalność, świadcząc profesjonalną obsługę z zakresu transportu i spedycji zarówno w kraju, jak i za granicą. Stosowanie strategii dynamicznego rozwoju umożliwiło nam otworzenie kilkudziesięciu oddziałów w różnych lokalizacjach oraz stałe rozbudowywanie naszej infrastruktury usługowej. Nasza elastyczność oraz umiejętności adaptacji do dynamicznie zmieniającego się rynku, pozwoliły nam stać się liderem w branży TSL w Polsce. Obecnie dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy i pasji, każdego dnia jesteśmy gotowi sprostać wyzwaniom współczesnego rynku logistycznego. Wieloletnia historia OMIDA Group jest dowodem wiarygodności marki i zdolności do dostarczania rozwiązań, które od lat spełniają potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

gradientphoto

certyfikaty

Certyfikaty jakości są dla nas ważnym elementem organizacji. To dzięki certyfikatom, które posiadamy, każdy Partner Biznesowy i Klient ma pewność wysokich standardów zarówno w obszarach obsługi, jak i usług transportowych. Spełnianie wysokich wymagań jest tym, co nas charakteryzuje na rynku.

nagrody i wyróżnienia

OMIDA Group może pochwalić się licznym osiągnięciami tj. prestiżową nagrodę miesięcznika Forbes 2019, czy nagrodami Gazele Biznesu, przyznawanymi najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom. Nasza marka otrzymała to wyróżnienie w latach 2014, 2015, 2016 oraz 2018.

zaufali nam

Szybkie zapytanie

Napisz do nas

Twój formularz trafi do naszego systemu i nadamy mu numer identyfikacyjny. Opiekun otrzyma Twoje zapytanie i skontaktuje się z Tobą.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie OMIDA Group Spółka Akcyjna (dalej: OMIDA Group S.A). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: ul. AL. Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: rodo@omida-group.com Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług OMIDA Group S.A. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

Copyright 2023 - OMIDA Group S.A.

developed by AppClever

Copyright 2023 - OMIDA Group S.A.

developed by AppClever