Omida SEA AND AIR


Omida Sea And Air dostarcza rozwiązania logistyczne w transporcie morskim, lotniczym, kolejowym i drogowym. Wśród realizowanych przez spółkę usług jest również doradztwo w sprawach celnych i ubezpieczeniowych.

Together we Are strong

ODKRYJ MORZE & POWIETRZE

Omida Sea And Air S.A. to firma z polskim kapitałem, europejskim duchem i globalnym zasięgiem. Spółka powstała w 2012 roku, w Gdyni. Do tej pory powstało 6 oddziałów w miastach takich jak: Warszawa, Wrocław, Słubice, Katowice, Kraków oraz Gdynia. Od 2012 roku marka rośnie i umacnia swoją wiodącą pozycję na rynku usług TSL, a jej wieloletnie doświadczenie przekłada się na jakość usług transportowych drogą morską, lądową czy powietrzną. Omida Sea And Air S.A. to gwarancja profesjonalnej obsługi transportowanych ładunków.

Produkty obsługiwane przez OMIDA SEA AND AIR

Sprawdź, jakie usługi realizuje Omida Sea And Air.

FREIGHT PARTNER IN POLAND

Wybierając współpracę z Omida Sea And Air S.A., zyskujesz pewność już na samym początku. Omida Sea And Air S.A. to gwarancja jakości i profesjonalnej obsługi na każdym etapie. Za sukces marki odpowiadają ludzie oddani swojej pracy – kreatywni i zaangażowani – wspierający Klientów fachową wiedzą i doświadczeniem.

OMIDA SEA AND AIR W LICZBACH

Przedstawiamy najważniejsze liczby dotyczące spółki Omida Sea And Air za rok 2022. Jesteśmy dumni z wyników, jakie osiągnęła marka i aktywnie angażujemy się w jej rozwój, by wspólnie osiągać jeszcze większe sukcesy.

Przychody

664 mln pln

PRACOWNICY

150

ŁADUNKI

901 TyS. KG

Oddziały

6

Oddziały Omida SEA AND AIR

Wybierz na mapie wybrany oddział, aby zobaczyć szczegóły.

Zarząd Omida SEA AND AIR

Prezes Zarządu

Przemysław Adam

Wiceprezes Zarządu

Marcin Błaszkowski