OMIDA IBERICA

Omida Iberica to dedykowana spółka zajmująca się transportem drogowym, powstała w 2022 roku w Hiszpanii. Marka świadczy usługi transportu na terenie całej Europy.

Together we Are strong

POZNAJ MARKĘ OMIDA IBERICa

Siedziba marki Omida Iberica znajduje się w Barcelonie, stanowiąc doskonałe centrum logistyczne, umożliwiające skuteczne działanie na terenie Europy. Dzięki tej lokalizacji i solidnemu doświadczeniu w branży transportowej marka gwarantuje Klientom kompleksowe i niezawodne rozwiązania transportowe.

Omida Iberica

GWARANCJA JAKOŚCI

Wybierając współpracę z Omida Iberica, zyskujesz pewność już na samym początku. Omida Iberica to gwarancja jakości i profesjonalnej obsługi na każdym etapie. Za sukces marki odpowiadają ludzie oddani swojej pracy – kreatywni i zaangażowani – wspierający Klientów fachową wiedzą i doświadczeniem. Zespół Omida Iberica nie tylko wykonuje swoją pracę z zaangażowaniem i profesjonalizmem, ale również podchodzi do niej z humorem i entuzjazmem.

Oddziały Omida IBERICA

Wybierz na mapie wybrany oddział, aby zobaczyć szczegóły.

Zarząd Omida IBERICA

CEO

Marek Rostkowski

Od 2002 roku jest związany z branżą TSL. Absolwent studiów MBA Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Współzałożyciel oraz Prezes Omida Logisitcs Sp. z o.o. Motywują go kolejne sukcesy. Uważa, że ważnym elementem rozwoju każdego człowieka jest możliwość samodoskonalenia się, dlatego jest mentorem w Fundacji Columbus oraz programie rozwoju dla młodzieży licealnej The Grade. Stojąc na czele Omida Group wspiera aktywności na rzecz rozwoju kompetencji pracowników oraz integracji. Zaangażowany w wiele lokalnych inicjatyw. Kieruje się dewizą, że „dzięki uczeniu się i stosowaniu zdobytej wiedzy możesz rozwiązać każdy problem, pokonać każdą przeszkodę i osiągnąć każdy cel, jaki sobie postawisz.”

CEO

Bartłomiej Glinka

Z branżą TSL związany od ponad 20 lat. Od 2010 z sukcesami zarządza grupą spółek Omida, tworząc tym samym jedną z najszybciej rozwijających się firm TSL w Polsce, której przychód w 2021 roku przekroczył 1 100 000 000 zł. Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył studia z tytułem magistra na specjalności Handel Morski. Absolwent studiów MBA Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Członek Rady Ekspertów Uniwersytetu Gdańskiego. Fundator Fundacji Columbus ukierunkowanej na kształcenie liderów w biznesie i doskonalenie umiejętności młodzieży. Mentor i jeden z założycieli Liceum Columbus.