omida shared services center

Omida SSC to spółka, która powstała, aby zapewniać obsługę wszystkim podmiotom z Grupy OMIDA w zakresie administracji, księgowości, windykacji, controllingu, IT oraz innych procesów z zakresu backoffice. Dzięki SSC przedsiębiorstwa mogą zwiększyć kontrolę nad procesami biznesowymi i uzyskać wyższą jakość usług wewnętrznych, a także zmniejszyć koszty operacyjne. Spółki działające w ramach Integratora Logistycznego mają możliwość zlecania określonych procesów biznesowych wewnętrznej i dedykowanej im marce Omida Shared Services Center.

TOGETHER WE ARE STRONG

gradientphoto

usługi

Ten model biznesowy ma zastosowanie najczęściej w kategoriach takich jak: administracja kadrowo-płacowa, controlling, doradztwo biznesowe i restrukturyzacja, usługi księgowe, finanse i rachunkowość, czy usługi IT. Aby zaspokoić potrzeby w wybranej dziedzinie, marki działające w ramach Integratora Logistycznego mają możliwość skorzystania z usług Omida Shared Services Center, bez konieczności tworzenia odrębnego działu we własnych strukturach.

produkty omida shared services center

Dzięki innowacyjnym usługom Omida Shared Services Center, marki działające w ramach Integratora Logistycznego mają pewność, że kluczowe procesy biznesowe są prowadzone przez specjalistów zaangażowanych w procesy wewnętrzne spółek z OMIDA Group. To partnerstwo pozwala osiągnąć wyższy poziom efektywności obsługi back office dla spółek wewnętrznych zaangażowanych w rozwój biznesu w branży TSL. Poniżej prezentujemy, z jakich usług mogą korzystać spółki działające w naszej Grupie.

Usługi Księgowe

Outsourcing Procesów

Administracja Kadrowo-Płacowa

Controlling

Doradztwo Biznesowe i Restrukturyzacja

Obieg Dokumentów

Usługi IT

TOGETHER WE ARE STRONG

shared services center

SSC polega na konsolidacji i centralizacji procesów biznesowych, co pozwala na zwiększenie efektywności i oszczędności w przedsiębiorstwie. Dzięki temu przedsiębiorstwa mogą zmniejszyć koszty operacyjne i zwiększyć wydajność. Ten model outsourcingu zapewnia wewnętrzne usługi dla różnych jednostek organizacyjnych w ramach jednej organizacji, co pozwala na uniknięcie duplikacji usług i narzędzi.

W ramach Shared Services Center procesy biznesowe są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę, która specjalizuje się w danym obszarze, co pozwala na uzyskanie wyższej jakości usług wewnętrznych. SSC może być korzystne dla przedsiębiorstw, które chcą zwiększyć kontrolę nad procesami biznesowymi i uzyskać wyższą jakość usług wewnętrznych, a także zmniejszyć koszty operacyjne.

Zarząd

profile

Członek Zarządu

Krzysztof Boryszewski

profile

Członek Zarządu

Inez Kawicka

TOGETHER WE ARE STRONG

Szybkie zapytanie

Napisz do nas

Twój formularz trafi do naszego systemu i nadamy mu numer identyfikacyjny. Opiekun otrzyma Twoje zapytanie i skontaktuje się z Tobą.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie OMIDA Group Spółka Akcyjna (dalej: OMIDA Group S.A). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: ul. AL. Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: rodo@omida-group.com Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług OMIDA Group S.A. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

Copyright 2023 - OMIDA Group S.A.

developed by AppClever

Copyright 2023 - OMIDA Group S.A.

developed by AppClever