OMIDA TRADE

Omida Trade realizuje usługi w zakresie sprzedaży i dystrybucji kontenerów morskich w Polsce i Europie. Marka stawia na szybką realizację i doświadczenie zespołu w dostawie kontenerów dostępnych od ręki dla każdego biznesu.

Together we Are strong

KONTENERY MORSKIE – SPRZEDAŻ I DYSTRYBUCJA

Marka Omida Trade powstała dzięki dostrzeżeniu ogromnego potencjału wykorzystania kontenerów w branży transportowej, automotive oraz pozostałych. Nazwa Omida Trade to połączenie dwóch członów – Omida jako grupa podmiotów zajmujących się transportem oraz Trade – jako handel, czyli sprzedaż czegoś większego. Obecnie spółka skupia się na sprzedaży kontenerów różnego typu głównie w Europie oraz Azji.

Omida Trade

Oddziały Omida trade

Wybierz na mapie wybrany oddział, aby zobaczyć szczegóły.

Zarząd Omida TRADE

CEO

Marek Rostkowski

Od 2002 roku jest związany z branżą TSL. Absolwent studiów MBA Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Współzałożyciel oraz Prezes Omida Logisitcs Sp. z o.o. Motywują go kolejne sukcesy. Uważa, że ważnym elementem rozwoju każdego człowieka jest możliwość samodoskonalenia się, dlatego jest mentorem w Fundacji Columbus oraz programie rozwoju dla młodzieży licealnej The Grade. Stojąc na czele Omida Group wspiera aktywności na rzecz rozwoju kompetencji pracowników oraz integracji. Zaangażowany w wiele lokalnych inicjatyw. Kieruje się dewizą, że „dzięki uczeniu się i stosowaniu zdobytej wiedzy możesz rozwiązać każdy problem, pokonać każdą przeszkodę i osiągnąć każdy cel, jaki sobie postawisz.”

CEO

Bartłomiej Glinka

Z branżą TSL związany od ponad 20 lat. Od 2010 z sukcesami zarządza grupą spółek Omida, tworząc tym samym jedną z najszybciej rozwijających się firm TSL w Polsce, której przychód w 2021 roku przekroczył 1 100 000 000 zł. Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył studia z tytułem magistra na specjalności Handel Morski. Absolwent studiów MBA Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Członek Rady Ekspertów Uniwersytetu Gdańskiego. Fundator Fundacji Columbus ukierunkowanej na kształcenie liderów w biznesie i doskonalenie umiejętności młodzieży. Mentor i jeden z założycieli Liceum Columbus.