CARGONITE

Cargonite świadczy szeroki zakres usług w dziedzinie transportu rzeczy, w sektorach ważnych dla gospodarki. Realizuje transport towarów niszowych, transport towarów luksusowych, transport elementów automotive, transport panelów OLED i LCD. Marka specjalizuje się w zabezpieczeniach towarów, a ich kierowcy przechodzą w tym kierunku dodatkowe szkolenia.

Together we Are strong

USŁUGI TSL

Cargonite świadczy usługi w zakresie transportu FTL i LTL, spedycji i logistyki na terenie całego kraju oraz za granicą. Nasza oferta obejmuje transport na terenie Europy Zachodniej oraz Bliskiego Wschodu, a także do Chin.

Marka dba o cyfrowy wymiar procesów i w ramach współpracy oferuje szeroki zakres usług cyfrowych, polegających na monitoringu transportu na całej trasie w czasie rzeczywistym.

Cargonite Naczepy BDE

Produkty obsługiwane przez CARGONITE

Od 2020 roku utrzymujemy łańcuchy dostaw i przejmujemy odpowiedzialność za procesy logistyczne naszych Klientów.

Transport Drogowy Cargonite

Transport Drogowy Cargonite

Import-Eksport Chiny Cargonite

Import-Eksport Chiny Cargonite

Transport Kolejowy Cargonite

Transport Kolejowy Cargonite

Transport Intermodalny Cargonite

Transport Intermodalny Cargonite

Obsługa Celna Cargonite

Obsługa Celna Cargonite

Obsługa Kontenerów Cargonite

Obsługa Kontenerów Cargonite

TRANSPORT PRZYSZŁOŚCI

Cargonite posiada ubezpieczenie załadunku oraz możliwość śledzenia przesyłki na każdym etapie podróży. Dla najbardziej wymagających Klientów marka przygotowała świetną ofertę, jaką jest możliwość śledzenia przesyłki w czasie rzeczywistym na platformie internetowej. W każdym momencie Klienci Cargonite mogą zobaczyć, gdzie dokładnie znajduje się ich transport z załadunkiem.

CARGONITE W LICZBACH

Oto kluczowe dane dotyczące spółki Cargonite za rok 2022. Stale inwestujemy w rozwój marki, aby dostarczać nowoczesne i niezawodne usługi dla Klientów naszej grupy.

odDziały

4

zlecenia

31 200

Pracownicy

40

Pojazdy wyposażone w gps

30

Oddziały CARGONITE

Wybierz na mapie wybrany oddział, aby zobaczyć szczegóły.

Zarząd CARGONITE

Szymon Pytel
CEO

Szymon Pytel