Omida Logistics

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm transportowych w Europie. Omida Logistics to 13 lat doświadczenia w transporcie, spedycji i logistyce.

Together we Are strong

Lider w branży TSL

Omida Logistics to polski lider transportu drogowego w kraju i Europie, który nieprzerwanie od 13 lat realizuje strategię dynamicznego rozwoju. Struktura marki składa się z 32 oddziałów w całej Polsce i Europie, reprezentowanych przez ponad 250 spedytorów oraz sieć kilkuset krajowych i europejskich przewoźników. Spółka świadczy szeroki zakres usług w dziedzinie transportu międzynarodowego.

Transport Drogowy

Produkty obsługiwane przez OMIDA Logistics

Od 2010 roku utrzymujemy łańcuchy dostaw i przejmujemy odpowiedzialność za procesy logistyczne naszych Klientów. Zapewniamy precyzyjny serwis oparty na długoletnich relacjach, skupiając się jednocześnie na niezbędnych procesach i procedurach zapewniających bezpieczeństwo dla naszych Klientów i Partnerów Biznesowych. Każda marka w OMIDA Group posiada swoją indywidualną specyfikę dostosowaną do wymagań rynkowych i konkretnych kierunków. Sprawdź, jakie specjalizacje odpowiadają markom w naszej Grupie.

Partner
Logistyczny

Wybierając współpracę z Omida Logistics, zyskujesz pewność już na samym początku. Omida Logistics to gwarancja jakości i profesjonalnej obsługi na każdym etapie. Za sukces marki odpowiadają ludzie oddani swojej pracy – kreatywni i zaangażowani – wspierający Klientów fachową wiedzą i doświadczeniem.

Omida Logistics w Liczbach

Oto kluczowe dane dotyczące Omida Logistics za rok 2022. Jesteśmy dumni z sukcesów marki i dążymy do ciągłego doskonalenia rozwiązań spółki, aby sprostać rosnącym wymaganiom w dziedzinie logistyki.

Przychody

330 mln pln

Ładunki

6 mln ton

Pracownicy

250

Oddziały

32

Jednostki ładunkowe

200

Oddziały Omida LOGISTICS

Wybierz na mapie wybrany oddział, aby zobaczyć szczegóły.

Zarząd Omida Logistics

CEO

Marek Rostkowski

Od 2002 roku jest związany z branżą TSL. Absolwent studiów MBA Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Współzałożyciel oraz Prezes Omida Logisitcs Sp. z o.o. Motywują go kolejne sukcesy. Uważa, że ważnym elementem rozwoju każdego człowieka jest możliwość samodoskonalenia się, dlatego jest mentorem w Fundacji Columbus oraz programie rozwoju dla młodzieży licealnej The Grade. Stojąc na czele Omida Group wspiera aktywności na rzecz rozwoju kompetencji pracowników oraz integracji. Zaangażowany w wiele lokalnych inicjatyw. Kieruje się dewizą, że „dzięki uczeniu się i stosowaniu zdobytej wiedzy możesz rozwiązać każdy problem, pokonać każdą przeszkodę i osiągnąć każdy cel, jaki sobie postawisz”.

CEO

Bartłomiej Glinka

Z branżą TSL związany od ponad 20 lat. Od 2010 z sukcesami zarządza grupą spółek Omida, tworząc tym samym jedną z najszybciej rozwijających się firm TSL w Polsce, której przychód w 2021 roku przekroczył 1 100 000 000 zł. Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył studia z tytułem magistra na specjalności Handel Morski. Absolwent studiów MBA Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Członek Rady Ekspertów Uniwersytetu Gdańskiego. Fundator Fundacji Columbus ukierunkowanej na kształcenie liderów w biznesie i doskonalenie umiejętności młodzieży. Mentor i jeden z założycieli Liceum Columbus.