VIRTUS LOGISTICS

Wieloletnie doświadczenie i wiedza pracowników tworzy markę, z którą współpracują i której ufają zarówno wielkie koncerny, jak i małe firmy, powierzając organizację transportów, a także całego łańcucha logistycznego.

Together we Are strong

USŁUGI LOGISTYCZNO-SPEDYCYJNE

Virtus Logistics to spółka oferująca usługi logistyczno-spedycyjne od 2013 roku. Obecnie zatrudnia 160 pracowników w 20 oddziałach w całej Polsce. Specjalizacją spółki jest transport militarny oraz transport ponadgabarytowy. W swojej ofercie specjalnej marka posiada również przewóz materiałów sypkich, transport ładunków high value, transport chłodniczy, transport drogowy plandekowy, transport lotniczy oraz transport intermodalny.

Virtus Logistics

flota kontraktowa

Virtus Logistics posiada łącznie ponad 200 aut kontraktowych. Są to zarówno 24-tonowe plandeki w ruchu krajowym i międzynarodowym, jak i chłodnie. Ponadto firma dysponuje liczną flotą mniejszych aut, dostosowaną pod specjalizacje ekspresowe, a także wywrotki obsługujące transport ładunków sypkich.

VIRTUS LOGISTICS W LICZBACH

Przedstawiamy najważniejsze liczby dotyczące spółki za rok 2022. Jesteśmy dumni z osiągniętych rezultatów przez markę Virtus Logistics i wspieramy jej rozwój, umożliwiając osiągnięcie jeszcze lepszych wyników w przyszłości.

zlecenia

75440

Pracownicy

160

Oddziały

20

Oddziały VIRTUS LOGISTICS

Wybierz na mapie wybrany oddział, aby zobaczyć szczegóły.

Zarząd VIRTUS LOGISTICS

Prezes Zarządu

Szymon Rusztyn

Virtus Logistics założył w 2013 roku. Jako wieloletni spedytor udało mu się poznać tą branżę od podszewki, co dzisiaj pomaga prowadzić firmę i być wsparciem dla pracowników. Hobbystycznie ściga się w rajdach.

Michał - Panfil
Wiceprezes Zarządu

Michał Panfil

W branży spedycyjnej od 18 lat. Do Virtus Logistics dołączył w 2018 roku ze swoją firmą – Linkpoint Sp. z o. o. W wolnych chwilach gra w tenisa stołowego.