OMIDA BROKERS

Omida Brokers jest wsparciem dla bezpieczeństwa w branży TSL.
Marka specjalizuje się w kompleksowych ubezpieczeniach dostosowanych do unikalnych potrzeb transportu, spedycji i logistyki.
Jako część OMIDA Group, realizuje cele brokera ubezpieczeniowego, który gwarantuje najlepsze warunki i bliską współpracę z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Together we Are strong

Omida Brokers łączy doświadczenie ekspertów i praktykę w efektywnej likwidacji szkód.
Wcześniej wypracowane ścieżki umożliwiają szybkie i skuteczne działanie w każdym przypadku. Celem Omida Brokers jest zapewnienie klientom wewnętrznym i zewnętrznym kompleksowego wsparcia i bezpieczeństwa, co w połączeniu z doświadczeniem czyni markę skuteczną i godną zaufania.

Marka posiada szeroką gamę usług i produktów, obejmującą m.in. ubezpieczenie OC przewoźnika drogowego, OC Spedytora, ubezpieczenie Cargo, ubezpieczenia komunikacyjne, flotowe oraz nadwyżkowe. Każde ubezpieczenie to precyzyjne rozwiązanie dostosowane do specyfiki konkretnego biznesu.

Doradztwo Ubezpieczeniowe

Doradztwo Ubezpieczeniowe

Audyt Polisy OCP

Audyt Polisy OCP

Loss Adjustment

Loss Adjustment

Wycena Ubezpieczenia

Wycena Ubezpieczenia

Ubezpieczenie OC przewoźnika drogowego

Ubezpieczenie OC przewoźnika drogowego

Ubezpieczenie OC Spedytora

Ubezpieczenie OC Spedytora

Ubezpieczenie Cargo

Ubezpieczenie Cargo

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia flotowe

Ubezpieczenia flotowe

Ubezpieczenia nadwyżkowe

Ubezpieczenia nadwyżkowe

gwarancja BEZPIECZEŃSTWA

Omida Brokers doskonale rozumie specyfikę i potrzeby branży TSL, zapewniając kompleksową ochronę na każdym etapie działalności.Siłą marki jest praktyczna wiedza i dobre zrozumienie potrzeb wynikające z wieloletniego doświadczenia zarządu spółki w obsłudze ubezpieczeniowej podmiotów z tego sektora.

Oddziały Omida BROKERS

Wybierz na mapie wybrany oddział, aby zobaczyć szczegóły.

Zarząd Omida BROKERS

Prezes Zarządu

Łukasz Grabania

Od ponad 10 lat Łukasz Grabania jest głęboko zakorzeniony w branży ubezpieczeniowej, ze szczególnym naciskiem na ubezpieczenia transportowe i komunikacyjne. Prezes Omida Brokers wnosi do spółki bogate doświadczenie oraz pasję do ciągłego rozwoju, jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku finanse i rachunkowość. Jako Prezes Omida Brokers Łukasz wykorzystuje swoje doświadczenie do prowadzenia firmy przez dynamiczny krajobraz rynkowy, kierując się zasadami uczciwości i transparentności. Te wartości, według niego, są niezbędne do budowania długotrwałego zaufania i relacji zarówno z klientami, jak i partnerami biznesowymi. Jego umiejętności komunikacyjne oraz bliskie relacje z towarzystwami ubezpieczeniowymi pozwalają na tworzenie efektywnych strategii, które przynoszą wartość dodaną i bezpieczeństwo klientom Omida Brokers.

Wiceprezes

Bartłomiej Glinka

Z branżą TSL związany od ponad 20 lat. Od 2010 z sukcesami zarządza grupą spółek Omida, tworząc tym samym jedną z najszybciej rozwijających się firm TSL w Polsce, której przychód w 2021 roku przekroczył 1 100 000 000 zł. Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył studia z tytułem magistra na specjalności Handel Morski. Absolwent studiów MBA Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Członek Rady Ekspertów Uniwersytetu Gdańskiego. Fundator Fundacji Columbus ukierunkowanej na kształcenie liderów w biznesie i doskonalenie umiejętności młodzieży. Mentor i jeden z założycieli Liceum Columbus.