STARK LOG

Oferta Stark Log jest ukierunkowana zarówno na przewóz całopojazdowy FTL, jak i częściowy LTL, dzięki regularnej linii drobnicowej oraz zapleczu magazynowo-dystrybucyjnemu. Dodatkowo marka świadczy usługi transportu ponadnormatywnego oraz ekspresowego w ramach transportu dedykowanego.

Together we Are strong

TRANSPORT DROGOWY

Firma obejmuje swoim zasięgiem cały kraj, Europę i część Azji, realizując regularne połączenia różnymi środkami transportu. Usługi Stark Log posiadają zarówno specjalizację geograficzną, jak i produktową. Dzięki tak realizowanej strategii marka jest w stanie w sposób najbardziej efektywny i praktyczny przetransportować różnego rodzaju towary w nawet najmniej uprzemysłowione miejsce.

Produkty obsługiwane przez STARK LOG

Sprawdź, jakie usługi oferuje Stark Log.

Transport Drogowy Stark Log

Transport Drogowy Stark Log

Transport Ekspresowy Stark Log

Transport Ekspresowy Stark Log

Przeprawy Promowe Stark Log

Przeprawy Promowe Stark Log

Project Cargo Stark Log

Project Cargo Stark Log

Odprawy Celne Stark Log

Odprawy Celne Stark Log

Logistyka Kontraktowa Stark Log

Logistyka Kontraktowa Stark Log

poznaj markę stark log

Marka Stark Log specjalizuje się w organizacji linii dedykowanych, ekspresowych oraz przewozów ponadnormatywnych, realizuje również transport intermodalny. Atutem marki jest jej flota naczep, obejmująca specjalistyczne typy, takie jak naczepy mega doppelstock, przeznaczone do przewozu lekkich ładunków na dwóch poziomach oraz naczepy coil-mulda, przystosowane do przewozu stali i papieru w rolach. Stark Log posiada również infrastrukturę magazynową i dystrybucyjną, a także świadczy usługi odpraw celnych, wsparcia handlowego oraz profesjonalnego doradztwa ze strony pracowników operacyjnych.

STARK LOG W LICZBACH

Oto kluczowe dane dotyczące spółki Stark Log za rok 2022. Jesteśmy zaszczyceni uzyskanymi wynikami przez markę i stale inwestujemy w jej rozwój, aby umożliwić spółce osiąganie jeszcze większych sukcesów w przyszłości.

zlecenia

23500

Pracownicy

30

Oddziały

4

pojazdy wyposażone w gps

150

Oddziały STARK LOG

Wybierz na mapie wybrany oddział, aby zobaczyć szczegóły.