Omida INTERMODAL

Omida Intermodal stawia na zrównoważony rozwój i innowacyjne rozwiązania, aby sprostać rosnącym potrzebom rynku transportowego, zapewniając transport intermodalny, który jest zarówno przyjazny dla środowiska, jak i efektywny kosztowo.

Together we Are strong

Lider w branży TSL

Transport intermodalny to rozwiązanie dające gwarancję stałych kosztów na określonych trasach i warunkach. Odgrywa istotną rolę w zielonej transformacji UE, dostarczając zrównoważonych i efektywnych rozwiązań logistycznych. Poprzez integrację różnych rodzajów transportu, przejście na bardziej ekologiczne opcje, wykorzystanie infrastruktury, zapewnienie efektywnych operacji i zgodność z inicjatywami UE, transport intermodalny przyczynia się do redukcji emisji gazów cieplarnianych i budowy bardziej zrównoważonej przyszłości. Dzięki wykorzystaniu tego rodzaju transportu obniżamy emisję CO2 nawet o 70%.

Produkty obsługiwane przez OMIDA iNTERMODAL

W ramach Omida Intermodal realizujemy ekologiczny transport intermodalny.

TRANSPORT PRZYSZŁOŚCI

W transporcie intermodalnym istnieje możliwość przygotowania długoterminowej umowy z gwarancją cenową. To rozwiązanie dedykowane dla firm chcących uzyskać gwarancję stabilności kosztów transportu przez cały rok.

Omida INTERMODAL w Liczbach

Oto kluczowe dane dotyczące Omida Intermodal za rok 2022. Jesteśmy dumni z sukcesów marki i dążymy do ciągłego doskonalenia rozwiązań spółki, aby sprostać rosnącym wymaganiom w dziedzinie logistyki.

Pracownicy

15

Oddziały

2

Jednostki ładunkowe

> 200

Oddziały Omida INTERMODAL

Wybierz na mapie wybrany oddział, aby zobaczyć szczegóły.

Zarząd Omida INTERMODAL

CEO

Marek Rostkowski

Od 2002 roku jest związany z branżą TSL. Absolwent studiów MBA Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Współzałożyciel oraz Prezes Omida Logisitcs Sp. z o.o. Motywują go kolejne sukcesy. Uważa, że ważnym elementem rozwoju każdego człowieka jest możliwość samodoskonalenia się, dlatego jest mentorem w Fundacji Columbus oraz programie rozwoju dla młodzieży licealnej The Grade. Stojąc na czele Omida Group wspiera aktywności na rzecz rozwoju kompetencji pracowników oraz integracji. Zaangażowany w wiele lokalnych inicjatyw. Kieruje się dewizą, że „dzięki uczeniu się i stosowaniu zdobytej wiedzy możesz rozwiązać każdy problem, pokonać każdą przeszkodę i osiągnąć każdy cel, jaki sobie postawisz.”

CEO

Bartłomiej Glinka

Z branżą TSL związany od ponad 20 lat. Od 2010 z sukcesami zarządza grupą spółek Omida, tworząc tym samym jedną z najszybciej rozwijających się firm TSL w Polsce, której przychód w 2021 roku przekroczył 1 100 000 000 zł. Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył studia z tytułem magistra na specjalności Handel Morski. Absolwent studiów MBA Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Członek Rady Ekspertów Uniwersytetu Gdańskiego. Fundator Fundacji Columbus ukierunkowanej na kształcenie liderów w biznesie i doskonalenie umiejętności młodzieży. Mentor i jeden z założycieli Liceum Columbus.